مرکز همایش های بین المللی حضرت امام خامنه ای
خانه
جستجو
در بازديد وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از مركز همايش هامطرح شد:
در بازديد وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي از مركز همايش هامطرح شد: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: مركز همايش هاي بين المللي امام خامنه اي (مدظله العالي) يكي از افتخارات معماري ايران زمين است و مي تواند مركز همايش هاي جمهوري اسلامي ايران تلقي شود.96/04/16

سيد رضا صالحي اميري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در حاشيه سفر به اصفهان از محل ساخت پروژه سالن همايش هاي بين المللي امام خامنه اي بازديد كرد .  وي در اين ديدار در  گفتگوي اختصاصي با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: از زحمات صادقانه و دلسوزانه شوراي اسلامي شهر و شهردار و همه تيم اجرايي شاغل در مديريت شهري اصفهان تشكر مي كنم.

وي ادامه داد: مركز همايش هاي بين المللي امام خامنه اي (مدظله العالي) يكي از افتخارات معماري ايران زمين است و مي تواند مركز همايش هاي جمهوري اسلامي ايران تلقي شود و از اين طريق بار ترافيكي مهمانان خارجي از تهران به اصفهان منتقل شود.  

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي عنوان كرد: هدف اوليه هم همين بود كه مركز همايش هاي بين المللي در شهري احداث شود كه نماد فرهنگ و تمدن بنابراين اين مجموعه روح فرهنگي دارد اگرچه جسم فيزيكي دارد.

وي افزود: اين سالن و مركز همايش ها و سالن هاي جانبي آن يك پيام فرهنگي را به دنيا منتقل مي كنند چراكه هركس كه به اصفهان بيايد و سري به اين مركز بزند نماد فرهنگ و تمدن ايران اسلامي را با خود به همراه مي برد و اين يك ارزش همه جانبه اي است كه در شهر اصفهان داريم.

صالحي اميري تصريح كرد: از لحاظ دسترسي ها و ظرفيت هايي كه در اصفهان هست هرآنچه در مركز وجود دارد در اصفهان نيز هست و با موانع و مشكلاتي براي استقرار مهمانان خارجي مواجه نخواهيم بود.

وي در ادامه اضافه كرد: خوشبختانه مسير حركت با همتي كه در شهردار و مجموعه كادر اجرايي هست سرعت خوبي دارد و دولت كمك خواهد كرد اين مجموعه به زودي تكميل شود.

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي خاطر نشان كرد: پس از تكميل آن بسياري از همايش هاي بزرگ و بين المللي را مي توانيم به اصفهان منتقل كنيم و هركسي كه به اصفهان مي آيد مي تواند با حضور در مراكز فرهنگي استان اصفهان، يك روح و تصوير فرهنگي ايران اسلامي را از نزديك مشاهده كند.

1396/04/17 تاریخ بروزرسانی :
51 تعداد بازدید :