مرکز همایش های بین المللی حضرت امام خامنه ای
خانه
جستجو
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي مطرح كرد:
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي مطرح كرد: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: با توجه به تلاش شهرداري اصفهان براي ساخت اين مركز بايد دولت نيز كمك هاي مورد نياز را تزريق كند تا اين طرح هرچه سريع تر به بهره برداري برسد.96/04/16

سيد رضا صالحي اميري در بازديد از پروژه مركز همايش هاي بين المللي اصفهان، اظهار داشت: با توجه به اينكه برگزاري همايش هاي ملي و بين المللي در پايتخت سبب ترافيك شديد مي شود از اين رو، تكميل اين طرح مي تواند به كاهش تراكم در تهران كمك كند.

وي ادامه داد: اصفهان به دليل ظرفيت هايي كه دارد جايگزين مناسبي براي تهران در اين امر است.

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با بيان اينكه اصفهان مهد تمدن و فرهنگ است، افزود: از آنجائيكه زيرساخت هاي گردشگري اصفهان نيز رو به پيشرفت است از همين رو مي توان براي استقرار ميهمانان خارجي از توان اصفهان بهره گرفت.

وي با بيان اينكه با حضور ميهمانان خارجي در اصفهان معرفي فرهنگ و تمدن ايران و به ويژه شهرهايي همچون اصفهان نيز فراهم مي شود، اظهار داشت: سالن همايش هاي اصفهان مي تواند منتقل كننده پيام فرهنگي به همه دنيا باشد.

صالحي اميري افزود: اين مركز يكي از افتخارات معماري كشور ما به شمار مي رود كه در تكميل آن از فناوري هاي نوين هم بهره گرفته شده است.

وي بيان داشت: اين مركز قابليت فعاليت براي يك قرن را دارد و در ساخت دسترسي ها نيز تمهيدات لازم انديشيده شده است.

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي گفت: نمادهاي فرهنگي ايران ارزش اين سازه را چندين برابر كرده است.

وي اضافه كرد: با توجه به تلاش شهرداري اصفهان براي ساخت اين مركز بايد دولت نيز كمك هاي مورد نياز را تزريق كند تا اين طرح هرچه سريع تر به بهره برداري برسد.

1396/04/17 تاریخ بروزرسانی :
61 تعداد بازدید :