مرکز همایش های بین المللی حضرت امام خامنه ای
خانه
جستجو
رضايي: اصفهان ستيزي وزارتخانه‌ها مانع پيشرفت استان است
رضايي: اصفهان ستيزي وزارتخانه‌ها مانع پيشرفت استان است استاندار اصفهان با بيان اينكه براي پيشبرد اصفهان فارغ از مسائل جنبي و سياسي عمل مي‌كنيم، گفت: اصفهان ستيزي كه در برخي از وزارتخانه‌ها وجود دارد نگذاشته است كه اقدامات را انجام دهيم.

عباس رضايي در نشست هم انديشي در خصوص پروژه‌هاي عمراني شهر اصفهان كه در محل سالن اجلاس برگزار شد، اظهار كرد: انصافاً موضوع مترو اصفهان گره‌هاي بسياري داشت و اگر حركت‌هاي شايسته وزير راه و شهرسازي نبود، ما نمي‌توانستيم امروز مترو داشته باشيم.

استاندار اصفهان با بيان اينكه براي پيشبرد اصفهان فارغ از مسائل جنبي و سياسي عمل مي‌كنيم، گفت: نماينده هاي استان خوب هستند، اما اصفهان ستيزي كه در برخي از وزارتخانه‌ها وجود دارد نگذاشته كه اقدامات را انجام دهيم.

رضايي ابراز اميدواري كرد كه با تلاش‌ها و حمايت‌هاي وزير راه و شهرسازي بتوانيم كارهاي خوبي انجام دهيم. مهم‌ترين موضوع براي سالن اجلاس سران نگهداري و بهره برداري از آن است و ما نگران اين موضوع هستيم.

همچنين، ناهيد تاج الدين، نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي گفت: آقاي وزير همواره براي اصفهان دغدغه مند بوده و هستند.

وي ادامه داد: وزير راه و شهرسازي  مشكلات اصفهان را رصد كرده و درصدد رفع آنها تلاش مي‌كنند.

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: با وجود اينكه شرايط كشور خوب نيست، اما اجراي پروژه‌هاي اين چنيني مانند سالن اجلاس و حلقه حفاظتي قطعاً از اولويت‌هاي وي است تا ما بتوانيم اين پروژه‌ها را به نتيجه برسانيم.

1398/10/01
277